Бердичів

міська рада

Відбулася 37-ма чергова сесія Бердичівської міської ради

IMG_20230711_103833-2

Як і планувалося, до Порядку денного чергової, 37-ї, сесії Бердичівської міської ради увійшли близько сотні проєктів рішень. Почали традиційно з проєкту, що стосувався виділення матеріальної допомоги громадянам, котрі потребують невідкладного та/або оперативного лікування важких хвороб. Таку допомогу цього разу отримають 11 мешканців громади – на загальну суму 64,0 тис. грн.

Вже найближчим часом, скоріш за все, на позачерговій сесії, депутати розглянуть питання, пов’язане з фінансовою підтримкою 139-го батальйону Сил ТРО. Існує спільне бачення того, що військовим треба допомогти, вже визначено суму, залишається спрямувати її шляхом, що не суперечить чинному законодавству. Цим шляхом, як з’ясували, є субвенція з бюджету громади військовому підрозділу. Залишається відпрацювати деякі деталі, тож попередньо – під час засідання постійних комісій – депутати вирішили не розглядати два проєкти, пов’язані з підтримкою батальйону, на черговій сесії, а скликати, коли усе буде готово, позачергову сесію.

У загальному ж громада продовжить здійснювати матеріально-технічну підтримку підрозділів ЗСУ: на сесії внесли низку змін до профільної Програми. Затвердили народні обранці іще одну Програму – на 2023 рік, соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб. Разом із військовою Програмою змін зазнали місцеві галузеві програми – соціального захисту населення, розвитку галузей культури, освіти, ЖКГ, охорони здоров’я, фізкультури і спорту. Причина – виділення додаткових коштів (у тому числі – і з депутатських фондів) на закупівлю обладнання для лікарні та для навчальних закладів, на ремонті роботи у Музеї історії м. Бердичева, на забезпечення функціонування мереж зовнішнього освітлення, поліпшення матеріально-технічної бази комунальних підприємств тощо.

З-поміж іншого, депутати внесли відповідні зміни до бюджету громади, а також делегували функції замовника. Щодо останнього, то було вирішено делегувати функції замовника з будівництва (одержувача й розпорядника коштів) Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА. Відтепер область відповідатиме за будівництво:

  • Станції знезалізнення;
  • Дитсадка на 200 місць, що на вул. Бр. Міхеєвих;

З метою своєчасного та ефективного виконання заходів із запобігання виникненню нещасних випадків та надзвичайних ситуацій громада виділить кошти на поточний ремонт пірсу та пірсо-понтону у міській зоні відпочинку. А «Бердичівводоканал» продовжить роботу з реконструкції мереж водопостачання – вже відомо, хто переміг у тендері і хто виконуватиме роботи.

Народні обранці проголосували за продовження договору господарського віддання МКП «Бердичівкомунсервіс» та за припинення діяльності бібліотеки-філії № 1 .

Голосування за земельними питаннями здебільшого відбулося без обговорень і з позитивним результатом. Не знайшов потрібної для прийняття кількості голосів проєкт про надання дозволу на виготовлення документації з землеустрою ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 6». Окрім того, ще два проєкти не були включені до Порядку денного на початку сесії. Так вирішили депутати під час роботи у постійних комісіях та на Погоджувальній раді.  

Один відгук

  1. Шановні депутати! Чому ви не дослуховуєтесь до людей. Вже 2 роки тому ми писали,що нам потрібна бібліотека філія 1. Ви забираєте розвиток у наших дітей. В нашому районі це єдиний заклад,де діти читають,граються та розвиваються. А дітей стало більше,посилилися переселенці. Чому навіть в далеких селах відкриваються такі заклади,а ви закриваєте? Хіба ми не заслуговуємо? Збережіть нам філію ! Ми це так не обставини,а будем писати та скаржитись,якщо ви нас не почуєте!

Останні новини