Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230705_090726-2

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 8 проєктів рішень, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади. Так члени виконкому затвердили заходи з нагоди Урочистостей Матері Божої Святого Скапулярія та відповідно, розподілили обов’язки між усіма причетними службами (про це – в окремому матеріалі на Офіційному сайті Бердичівської міської ради). Окрім того, проголосували за проєкт рішення щодо здійснення повноважень державної реєстрації актів цивільного стану (також див. в окремому матеріалі на Офіційному сайті Бердичівської міської ради).

На засіданні затвердили акти комісії з обстеження зелених насаджень та погодили зміст оголошень про передачу в оренду майна комунальної власності бердичівської громади шляхом проведення аукціону. Один із проєктів рішень стосувався затвердження Положення про представницькі витрати виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Необхідність прийняття такого Положення виникла у зв’язку з прийдешніми урочистостями у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Бердичівської.

Згідно одного з ухвалених на засіданні проєктів, з балансу виконавчого комітету міськради передадуть на баланс управління освіти і науки, МКП «Бердичівкомунсервіс» та МКАРС технічні засоби сповіщення – електричні сирени.