Бердичів

міська рада

Відбулося засідання координаційної ради з питань гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

1690196727081-1-2

Головним питанням розгляду на засіданні стало забезпечення реалізації державної політики запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у Бердичівській міській територіальній громаді протягом  2023 року, відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

В ході проведення засідання активно обговорювалися проблемні питання  практичної реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови КМУ від 02.06.2023 р. № 559 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та пошук шляхів їх вирішення.

За результатами проведеного засідання вирішено покращити рівень взаємоінформування щодо випадків вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, торгівлі людьми між суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у цьому напрямку. Також обговорювалося питання створення спеціалізованої служби первинного соціально психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Бердичівської міської територіальної громади. Актуальна потреба забезпечення систематичного висвітлення в засобах масової інформації проблеми домашнього насильства, торгівлі людьми, проведення інформаційно-просвітницьких заходів із активним використанням інтернет ресурсів, інформування населення про органи та служби до компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми .

Звертаємось до мешканців Бердичівської міської територіальної громади – не бути байдужими до проявів домашнього насильства у своїх родинах, родинах своїх близьких, знайомих, випадків торгівлі людьми та своєчасно звертатися за допомогою за наступними адресами:

Бердичівський районний відділ поліції: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, тел. 102, 04143 4-10-02;

Відділ підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління сім’ї та соціального захисту населення: м. Бердичів, вул. Європейська, 83, каб. 22/3, тел. 04143 4-11-12;

 КУ «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради Житомирської області: м. Бердичів, вул. Героїв України, 17, тел. 068 751 72 56.

За інформацією КУ “Центр надання соціальних послуг” Бердичівської міської ради

Останні новини