Бердичів

міська рада

Голова Національної Спілки письменників України Михайло Сидоржевський презентував у Бердичеві свою нову книгу

photo1690474490-1

У Музеї історії міста Бердичева свою нову книгу «Солотвин. З глибини минулого до наших днів» презентував Михайло Сидоржевський . Чимало її сторінок присвячені минулому Бердичева та довколишніх сіл. Голову Національної спілки письменників та головного редактора «Української літературної газети» до міста запросив колега по перу Валерій Хмелівський. Захід зібрав письменників, краєзнавців, вчителів та бердичівлян, які цікавляться історією.

Під час презентації автор розповів про історію написання цієї ґрунтовної роботи. Почав над нею працювати ще в далекі 1980-ті роки, коли став записувати спогади старших людей із села. Нині присвятив книгу майбутнім поколінням.

«У веремії сьогодення люди особливо не переймаються минулим. З часом тлін забуття поглинає події попередніх днів і років. Така, на жаль, філософія життя. Проте зафіксовані спогади і оприлюднені документи залишаються. Залишаються як миттєвості нашого життя і життів тих, кого з нами вже нема. Залишаються як пам’ять», – каже Михайло Сидоржевський.

У книжці – понад 500 сторінок тексту і понад 300 фотографій, ілюстрацій та карт. Нині автор замовив додатковий тираж, який буде готовий вже за місяць.

Відділ культури Бердичівської міської ради