Бердичів

міська рада

Громада готується до відзначення щорічного свята Матері Божої Бердичівської

IMG_20230705_155920

Основні робочі моменти щодо проведення урочистих релігійних та світських заходів, присвячених 267-ій річниці від Дня першої коронації ікони Матері Божої Бердичівської, розглянули на нараді, яку очолила заступниця міського голови Олена Петрівська. До обговорення долучилися настоятель Римсько-Католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Віталій Козак, радник міського голови Артур Іваненко, начальники управлінь і відділів, фахівці і депутати міської ради, а також представники інших місцевих структур.

Урочистості триватимуть протягом двох днів – 15 та 16 липня, розповів отець Віталій Козак. Служба Божа, відбуватиметься у Верхньому храмі Костелу: о 18:00 – у суботу та об 11:00 – в неділю. Вночі, з 21:00 до 6:00, триватиме традиційне нічне чування. Загалом, за словами настоятеля, парафія очікує близько 500 гостей, серед яких – вище духовенство, паломники, прихожани.

Повинні прибути на свято і представники міст, із якими Бердичів має або планує мати партнерські відносини: Золотоноша (Україна), Ченстохова, Явір (Польща), Алітус (Литва). Планується, що офіційні делегації візьмуть участь у покладанні квітів до Меморіалу “Слава героям!”, відкритті меморіальної дошки на честь 100-річчя зустрічі Симона Петлюри та Юзефа Пілсудського, а також відвідають Службу Божу у Санктуарії та джазовий концерт у Музично-драматичному театрі.

Наприкінці наради Олена Петрівська ознайомила присутніх із розподілом обов’язків щодо сприяння парафії в організації свята, проведенні інших презентаційних, мистецьких, патріотичних заходів, зустрічі офіційних делегацій та створення безпечних умов для учасників свята.

Останні новини