Бердичів

міська рада

На Донеччині загинув 30-річний Герой-Захисник України Олександр Дембіцький

IMG_20230703_114938_461

Майже 500 довгих і важких днів триває героїчна боротьба українського народу проти російського агресора. Збройні сили України крок за кроком впевнено йдуть до повної Перемоги над ворогом і звільняють рідну землю від окупантів. Мужність, рішучість, вмотивованість Українського Війська продовжує дивувати увесь світ. Та, на жаль, трапляється так, що з фронту надходять не лише обнадійливі, а й чорні новини…

Гірким болем та невимовним смутком наповнила серця жителів бердичівської громади трагічна звістка про загибель нашого земляка, солдата Олександра Дембіцького.

Народився майбутній Герой на Бердичівщині, середню загальну освіту здобував у Райківській школі. По закінченню навчання, вступив до професійно-технічного училища № 4.

Зварювальник за професією, Олександр Дембіцький був надзвичайно працьовитою людиною. Будь-яка робота горіла у його руках, будь-яка справа була йому по плечу. Щирий, привітний, веселий – так характеризують чоловіка усі ті, хто його знав. А ще він був надзвичайно справедливим та принциповим, тому й не зміг залишатися осторонь, коли російська федерація розпочала повномасштабну війну проти України.

Олександр Дембіцький боронив Батьківщину на Донеччині. На фронті зустрів свій 30-річний ювілей. А за два тижні потому безжальна війна обірвала його молоде і квітуче життя…

Загинув солдат Олександр Дембіцький 30 червня 2023 року поблизу населеного пункту Рівнопіль, під час виконання свого військового та громадянського обов’язку. Вічна пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Дембіцького та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини