Бердичів

міська рада

Подяку за тренерську працю отримав Заслужений тренер України з легкої атлетики Сергій Шеремет

Дизайн-без-названия-43

У день, коли на Центральному стадіоні Бердичева вшановували кращих представників місцевої тренерської школи, не зміг бути  присутнім на урочистостях Заслужений тренер України Сергій Шеремет: саме у той час він разом зі своїм вихованцем Романом Петруком перебували у Фінляндії – на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Тож Подяку за працю від імені всієї бердичівської громади тренер прийняв дещо пізніше за інших – у кабінеті міського голови Сергія Орлюка.

Сергій Шеремет – один із тих, кого у спортивних колах Бердичева називають Тренером з великої літери. Він не лише, власне тренує, розповідають колеги, Шеремет – він Наставник. Котрий не особливо любить розповідати про себе, не особливо любить фотографуватися і взагалі характеризується як людина дуже скромна. Єдине, про що говорить вільно й охоче, – про своїх учнів.

Роман Петрук ось привіз із Фінляндії європейське «срібло». А його бездоганний переліт через планку висотою 2,26 м приніс свого часу чемпіонство серед дорослих і молодих на всеукраїнському рівні. Щодо другого місця у фінському Еспоо, то тут все пояснюється знайомим для багатьох талановитих спортсменів чинником – цього разу удача, не дивлячись на потужний Романів потенціал, була на боці іншого.   

Сергій Шеремет разом із колегами-послідовниками Віталія Лонського продовжують змушувати весь світ говорити про славну бердичівську школу висотників, констатує міський голова. Сергій Орлюк переконаний, що попереду у перспективних бердичівських стрибунів та в їхнього тренера – ще чимало «золотих» злетів.