Бердичів

міська рада

Пішов із життя 43-річний Захисник України Віктор Колбутовський

Колбутовський_Сайт

Йде війна, на якій українське воїнство демонструє усі ті найкращі чесноти, якими можуть обдарувати Людину Господь, природа, батьки та власне прагнення бути Людиною. Наші оборонці доблесно б’ють рашистських окупантів, роблячи все можливе й неможливе задля того, аби Україна залишалася вільною, цивілізованою, знеросійщеною державою. Державою, в якій поважають людину як особистість, в якій у шані – повноцінно жити, віддано працювати, народжувати й зрощувати дітей, радіти успіхам своїм власним та їхнім, радіти успіхам своєї країни.

За таку світлу й високу мету українські воїни віддають життя. Цілі сектори на цвинтарях українських міст та сіл рясніють синьо-жовтими стягами. Зовсім скоро замайорить ще один такий стяг. Він символізуватиме мужність, звитягу та вірність Україні Віктора Колбутовського…

У березні Вікторові виповнилося 43 роки. Народився у Бердичеві. Коли хлопцеві було лише 11, він залишився сиротою. Виховувався та навчався у школі-інтернаті. Після того, як закінчив навчання, вступив до 4-го ПТУ: вивчився на зварювальника. Ніколи не цурався роботи, працював у різних місцях, на різних об’єктах, але понад усе любив роботу у полі – на комбайні. Чоловік завжди по-особливому бережно ставився до землі. Хіба міг допустити, щоби її чавив своїм чоботом чужинець?..

У 2014-му Віктора Колбутовського мобілізували до зони АТО. Відслужив. Коли ж у лютому 2022-го почалася велика війна, пішов на фронт добровольцем. Там само на фронті воює нині з агресором його старший син. Віктор служив на посаді стрільця – у 45-му окремому стрілецькому батальйоні. Свої обов’язки, як засвідчує командування частини, виконував із відповідальністю. До останнього залишався вірним присязі, побратимам, українському народові. 15 липня старшого солдата Колбутовського не стало… Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Віктора Колбутовського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!