Бердичів

міська рада

Родини загиблих Захисників передали військовому шпиталю мультимедійну дошку

IMG_20230703_162719

Мультимедійну дошку для реабілітаційних занять, а ще – солодощі, ягоди, фрукти, мед та мінеральну воду – передали військовому шпиталю родини загиблих на війні бердичівлян.

За словами Володимира Катюшка, чий син поліг у бою за Батьківщину в травні минулого року, сьогодні на подвір’ї медичного закладу зібралися люди, кожен із яких поніс важку утрату. У військовослужбовців, які нині перебувають тут на лікуванні, війна забрала здоров’я, у тих же, хто прийшов їх відвідати, війна забрала когось із рідних.

Попри нестерпний біль і душевний смуток, зазначив чоловік, сім’ї загиблих усіма силами підтримують поранених Воїнів і понад усе прагнуть, аби кожен, хто боронить рідну землю, повернувся додому живим і неушкодженим. Адже Збройні сили, підсумував, це – міць, сила і захист українського народу.

Швидкого одужання військовослужбовцям, а також миру і Перемоги усім присутнім побажала керуюча справами виконавчого комітету Лариса Котнюк. Місцева влада, запевнила, і надалі опікуватиметься Захисниками та їхніми родинами.

Колектив шпиталю на чолі з Павлом Журбенком, а також рідні загиблих висловлюють щиру подяку директору магазину “Транзит-С” Ігорю Мельнику за безкоштовно надану мультимедійну дошку. Обладнання, за словами психологині медичного закладу Ірини Нечесаної, полегшить проведення групових тренінгових занять з психологічної реабілітації та допоможе прискорити зцілення душевних ран Українських Воїнів.

Останні новини