Бердичів

міська рада

Своє 19-тиріччя відзначила 26 артилерійська бригада

IMG_20230705_180938

19-ту річницю з моменту свого заснування відзначила 26 артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, гармаші успішно виконують бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту, прицільно знищують живу силу та техніку ворога, щодня демонструють яскраві приклади героїзму та мужності, зазначив т. в. о. командира, полковник Юрій Юла. Залпами артилерійської зброї, продовжив, нині пишуться цілі розділи новітньої історії України, робиться вагомий внесок у майбутній переможний мир.

Громада, підкреслив у своєму виступі міський голова Сергій Орлюк, пишається такою потужною частиною, та, як і вся Україна, чекає на повернення кожного військовослужбовця – живого, неушкодженого та з омріяною Перемогою.

Вітальні слова на адресу артилеристів пролунали також з уст Народного депутата України Богдана Кицака, заступника начальника Бердичівської районної військової адміністрації Дмитра Гедзя, голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень професійної майстерності та патріотизму, відданість українському народу, боротьбу з російським агресором та захист Української Держави військових особового складу 26 бригади нагородили різноманітними відзнаками, а кільком військовослужбовцям – присвоїли чергові звання.

Пам’ять Героїв, які віддали свої життя за волю і незалежність України, було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника загиблим Захисникам.