Бердичів

міська рада

Своє 80-річчя зустрічає одна з символів бердичівської освіти Анжела Цвєткова

Дизайн-без-названия

Свого часу вона здобула право увійти до числа 100 кращих освітян України. Якщо звузити цей топ до меж Бердичева і спробувати визначити найяскравішу місцеву когорту педагогів, немає сумнівів – її ім’я неодмінно виблискуватиме у цій когорті.

80-й день народження зустрічає Анжела Цвєткова – одна з символів бердичівської освіти, та, ім’я якої нерозривно пов’язане з навчанням й вихованням підростаючого покоління, з захистом прав педагогів, із порою, обожнюваною мало не кожним школярем – літом. У випадку з нею, він і справді поважний – цей ювілей, адже відзначає його Анжела Цвєткова у повазі й шані від сотень і сотень людей.

Заслужила вона цю шану, віддавши діяльності у галузі понад 50 років. Починала піонервожатою, потім – після закінчення Бердичівського педінституту – вчителювала у початкових класах. Здобула ще один диплом – столичного педагогічного вишу, що нині носить ім’я Михайла Драгоманова. У ньому Анжела Цвєткова навчалася на факультеті природничих наук. Викладала географію у 1-й школі.

Майже чотири десятиріччя Анжела Цвєткова додавала змісту, яскравих кольорів та світлого настрою літньому відпочинку бердичівської дітвори. Кілька поколінь пам’ятають її як головну у таборі відпочинку «Сокіл» (пізніше – «Соколятко»).

У 1986-му ювілярка набула нового для себе статусу – очолила міську організацію профспілки працівників освіти та науки. У роботу включилася зі всією силою, що дозволило вивести діяльність профспілки на якісно новий рівень. Нині очолювані Анжелою Цвєтковою профспілчани – команда однодумців, яку вважають однією з кращих в області. Окрім основної роботи, беруть участь у численних семінарах та тренінгах, організованих своєю керівницею та колегами з інших регіонів України. Кілометри, подолані бердичівськими освітянами в туристичних подорожах, обраховуюся тисячами. Вони завжди там, де цікаво, пізнавально, змістовно і просто красиво. А разом із ними – їхня лідерка. Незмінно діяльна, непосидюча, уважна до проблем і готова прийти на допомогу – Відмінник освіти України, Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України, справжня професіоналка своєї справи, любляча мати й бабуся, віддана любителька української пісні Анжела Цвєткова.

Славну ювілярку зі знаменним днем вітають Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, потужна армія колег-освітян та уся бердичівська громада.

Уважно заглянути в очі, вислухати, дати толкову пораду і неодмінно запросити на мандрівку до однієї з живописних місцевин України – так можете лише Ви, Анжело Микитівно. А Ваше «Все буде добре» не залишає жодних шансів повірити у зворотне. Щасливих років життя Вам – у переможному мирі, здоров’ї, любові, життя, оточеного Божою ласкою. Такого самого активного й насиченого, як до сьогодні, з думкою про тих, хто навколо. По-іншому ж бо Ви не звикли.

Один відгук

  1. Мала щасливу нагоду працювати з цією прекрасною Людиною!Дай, Боже ,
    Анжелі Микитівні усього найкращого!