Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вітає податківців: «Європейська людина розуміє: податки – це не про «забирають», це – про «дають»

Дизайн-без-названия-3-1

Бердичівська податкова приймала у себе міського голову Сергія Орлюка: очільник громади завітав до колективу установи, аби привітати з професійним святом.

Минулоріч вони свій день не відзначали, говорить керівниця Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Ірина Самборська, у 2023-му ж вирішили зібратися усі разом. Для веселощів приводів немає, натомість є робота, багато роботи. Нині вони виконують ті самі функції, що й виконували, інформує Ірина Самборська, плюс мають новий напрямок – з переселенцями. Так, як не існує в Україні неважливих професій і людей, так і в їхньому колективі важливий кожен спеціаліст. Без будь-якого з них механізм ефективно не спрацює. Колектив податкової сталий, констатує Ірина Самборська, люди навчені, професіонали, з досвідом. Завдяки мужнім оборонцям України мають змогу працювати й виконувати свої обов’язки. Чоловіки, сини, батьки, брати багатьох – на фронті, тож бердичівські податківці – то професіонали-патріоти, налаштовані на роботу на благо громади та України.

…Сталий і, можна сказати, сталевий, вважає, у свою чергу, міський голова. Адже працювати цим людям доводиться у дуже непрості часи для країни. В якій багато хто розуміє: від податків значною мірою залежить Перемога. Розуміє, що нині важливою є кожна копійка, що бути податківцем – нелегка праця. Їхня робота заслуговує на велику подяку, переконаний Сергій Орлюк. Як заслуговує вона й на розуміння. Європейська людина, наголошує, є свідомою того, що податки – це не про «забирають». Це – про «дають». Це – обов’язок. Тож нехай платники сумлінно виконують свій обов’язок, а податківці так само сумлінно працюють. І нехай здійснюються мрії й тих, і інших.

Сумлінно у бердичівській податковій працювати звикли. За це та з нагоди професійного свята Подяки від Бердичівської міської ради отримали державні інспектори Людмила Яготіна, Таміла Давидчук та Олена Безпалько.