Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав бердичівських поліцейських із професійним святом

IMG_20230704_095717_1-1

Сергій Орлюк взяв участь у зібранні, присвяченому Дню Національної поліції України. Разом із Бердичівським міським головою поліцейських Бердичівщини, котрі урочисто вишикувались на території районного відділу ГУНП у Житомирській області, з професійним святом прийшли привітати керівники РВА, районної ради, громад Бердичівського району.

«Прагнете змінити світ – почніть із ранішнього застеляння ліжка»… Ця фраза, зі слів начальника відділу Сергія Рудницького, недарма входить до числа його улюблених, і недарма він нерідко цитує її своїм підлеглим. Переконаний бо, що будь-які зміни потрібно починати з себе. Так, зізнається, він може рахуватися вимогливим керівником, але для цього є причини. Перш за все, його вимогливість спрямована на те, аби поліція Бердичівщини могла вільно й з гідністю дивитися в очі мешканцям громад. А цього, у свою чергу, можна досягти, сумлінно виконуючи покладені на неї обов’язки.

І Сергію Рудницькому приємно констатувати той факт, що працівники поліцейського райвідділу у своїй щоденній службі демонструють сумлінність, відданість справі, професіоналізм та, зрештою, усі необхідні якості, що дозволили колективу вважатися найкращим підрозділом поліції в області. Вони й надалі відповідатимуть почесному званню, впевнений начальник відділу, що його гідно нестимуть у мирній Україні-переможниці.   

У кожного свій фронт, і поліцейські Бердичівщини з честю тримають його на ввірених їм територіях, зазначив у своєму виступі Бердичівський міський голова. Правоохоронці, констатував Сергій Орлюк, гідно виконують обов’язки з забезпечення конституційних прав громадян, попередження злочинності та охорони правопорядку, працюючи на те, аби навколишній простір був безпечним для людей. За що їм велика дяка від нього особисто та від усієї бердичівської громади.

Почесні Грамоти Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету за сумлінну службу та з нагоди професійного свята міський голова вручив полковнику Інні Татарченко, підполковнику Олексію Заверусі, майору Олегу Остріцькому, капітану Олесі Чубосі та старшому лейтенантові Ярославу Петруку.