Бердичів

міська рада

Українські підприємці мають змогу опанувати світові е-commerce-платформи та здобути успіх на міжнародних ринках

Дизайн-без-названия-38

Попри повномасштабну війну, український бізнес продовжує розвиватися та масштабуватися на зовнішні ринки. 36% компаній вибрали вихід на експорт як стратегію подолання кризи. Про це свідчить останнє опитування підприємців. Тим часом, за прогнозами Statista, ринок електронної комерції щороку зростатиме на 13,92% з 2023 до 2027 року. Важливо, щоб українські підприємці опановували світові е-commerce-платформи та ставали успішними гравцями міжнародних ринків.

За інформацією Житомирської ОВА, мережа центрів Дія.Бізнес разом з партнерами оголошує початок програми Global E-commerce Access. Це серія онлайн- та офлайн-заходів від українських та міжнародних практиків у сфері електронної комерції для українських підприємців.

Для участі в програмі відберуть 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою світових e-commerce-платформ або вже почали це робити та потребують додаткових знань.

Спікерами та менторами навчальної програми стануть експерти, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках, фахівці з розробки стратегії, створення веб-сайтів і сервісного обслуговування.

Програма містить модулі з тренінгами, домашніми завданнями та фідбек-сесіями. За результатами виконання домашніх завдань 50 найкращих учасників отримають додаткову менторську підтримку та рекомендації, як покращити бізнес-стратегії виходу на міжнародні ринки.

Крім того, учасники програми матимуть можливість позмагатися за 10 безоплатних консультацій від міжнародних експертів та покроковий супровід у реалізації поставлених цілей.

Додатковим компонентом програми стане можливість підвищити рівень володіння е-commerce-інструментами під час участі в трьох офлайн-мініфорумах PRO meet-up, які пройдуть на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному, Тернополі та Луцьку.

Застосувати здобуті знання учасники зможуть, відкривши власні магазини або веб-сторінки на найбільших міжнародних платформах.

Щоб взяти участь у програмі, заповнюйте реєстраційну форму на порталі експортного напряму Дія.Бізнес: https://cutt.ly/Hwu5GX8J. Дедлайн подання заявки — 25 липня 2023 року.

Онлайн-презентація програми відбудеться 13 липня о 15:00. Реєструйтеся за посиланням — https://shorturl.at/hHP67.

Освітню програму Global E-commerce Access створила мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Офісу з розвитку підприємництва та експорту в межах проекту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується Урядом Японії.

За інформацією Житомирської ОВА

Останні новини