Бердичів

міська рада

У свої 60 вона прагне розвиватися сама і розвивати медицину: Сергій Орлюк привітав з ювілеєм лікарку Любов Юськів

Дизайн-без-названия-36

Вітання зі славним ювілеєм від міського голови Сергія Орлюка, а від його імені – від усіх вдячних пацієнтів громади приймала лікарка Бердичівської міської лікарні Любов Юськів.

13 років ювілярка віддала діяльності з охорони здоров’я жителів громади на посаді лікаря-терапевта відділення медичних послуг. Минуло вже близько 1,5 року, як їй було довірено стати головною відповідальною за інфекційний контроль – очолити профільний відділ лікарні. На зміну одній посаді прийшла інша, та не змінилося ставлення Любові Юськів до виконання покладених на неї обов’язків. Медичний працівник – це, перш за все, професіонал, для якого понад усе – пацієнт з його проблемами. Лікар – то знання й досвід, збагачені милосердям, гуманністю, бажанням вникнути у конкретну ситуацію. Ці принципи Любов Юськів взяла на озброєння ще на старті своєї лікарської кар’єри. Їм залишається вірною й досі. Як і принципам керівника – професійного й мудрого, за яким стоять фахівці, за яким – люди.

У колективі ювілярка, з-поміж іншого, відома тим, що незмінно прагне до саморозвитку, щоби прогресувала у своєму розвитку Бердичівська міська лікарня. Таке прагнення достойне того, аби втілюватися у життя, вважає Сергій Орлюк. Цього й побажав іменинниці. Наголосивши при цьому, що реалізація будь-яких добрих намірів набуде набагато потужнішої рушійної сили у країні, яка здобуде переможний мир і почне відбудовувати власний успіх.