Вихованці ДЮСШ м. Бердичева – одні з кращих важкоатлетів Житомирщини

1-1

У Звягелі відбувся Чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ. У змаганні брали участь понад 70 спортсменів зі Звягеля, Бердичева, Яруні, Ємільчино та Баранівки. Бердичів представляли 18 вихованців ДЮСШ м. Бердичева під керівництвом тренера-викладача Людмили Гвіздон.

Бердичівляни здобули перше загальнокомандне місце серед дівчат та друге серед юнаків.

Чемпіонами Житомирщини стали: Каріна Бадасян, Діана Падун, Вікторія Тропець, Віталіна Телішевька, Наталія Токова, Арсеній Космін, Марк Гвіздон, Віктор Калиниченко, Алехандро Пустовіт та Максим Березнюк.

Друге місце на змаганнях посіли: Анна Макарчук, Дарія Козачук, Богдан Бондаренко та Крістіна Басадян.

Бронзові призери – Нікіта Корж та Вероніка Базилівська.

Двоє спортсменів – Богдан Мазанюк та В’ячеслав Михальчук – покращили особисті результати.  Три учасники нашої команди вперше брали участь у змаганнях.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях! Дякуємо всім, хто допоміг в організації поїздки нашої команди на чемпіонат. Окрема подяка батькам за гарних дітей! Продовжуємо далі тренуватися. І пам’ятаємо  – головні перемоги та досягнення ще попереду.

Дитячо-юнацька спортивна школа м. Бердичева