Бердичів

міська рада

29 липня – День Сил спеціальних операцій. Вітання від Сергія Орлюка та бердичівської громади.

Дизайн-без-названия-6

«Нас не видно, але ми тут. Нас не чути, але ми є. …Ми для ворога – вічний жах»… Нові часи, Герої-Захисники новітньої України, котрі самовіддано боряться з рашистським злом, їхній професіоналізм та доблесть – все це народжує нові пісні. Одна з таких пісень присвячена тим, хто зазвичай «тихо приходить і тихо уходить», приносячи зі своїм приходом ворогові чимало серйозних проблем – військовим Сил спеціальних операцій. Сьогодні, 29 липня, Україна віншує своїх спецпризначенців, і я від імені усієї бердичівської громади щиро вітаю їх з професійним святом.

Воєнні дії не дають можливості висвітлювати вашу діяльність на широкий загал. Про ваші «невидимі» рейди, про те, наскільки вони небезпечні й важкі, зазвичай не пишуть на сторінках соцмереж. І часто про вибухові результати ваших вилазок знає лише ворог. Ми розуміємо: так треба, і нам цього достатньо.

Українці безумовно довіряють своїй армії, і Сили спецоперацій, як одна з її складових, є предметом народної гордості, шани та любові. Ви – молоді, сильні тілом і духом, ви – патріоти своєї країни, ви є взірцем справжніх Українських Воїнів, з вами – можливо все.

Ще раз зі святом вас, звитяжні спецпризначенці! Нехай ваше «Іду на ви!» буде тим останнім, що чутиме на цій землі ворог. Повертайтеся з завдань живими і неушкодженими. Живіть та дійте під Господнім захистом і у народній шані.

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій Орлюк