Бердичів

міська рада

40-річний Герой-Захисник України Олександр Олійник загинув на Луганщині

IMG_20230718_164625

Відважні, самовіддані, незламні – тримають оборону і нищать ворога Українські Воїни. Сміливо захищають Батьківщину від дикої рашистської орди, рішуче женуть окупантів з рідної землі, повертають синьо-жовті стяги у визволені міста і села.

Кожного дня Україна наближається до омріяної і справедливої Перемоги. На жаль, український народ продовжує зазнавати непоправних і гірких втрат на цьому нелегкому шляху…

Вчергове отримала трагічну звістку бердичівська громада, вчергове оплакує вона Героя-Захисника, який поклав своє життя на вівтар Свободи і Незалежності.

Олександру Олійнику наприкінці червня виповнилося 40 років. Свій ювілей чоловік зустрів на фронті, де гідно виконував свій військовий та громадянський обов’язок. А вже 13 липня полум’яне серце Героя перестало битися…

Народився Олександр Олійник у селищі Червоному. Закінчив місцеву школу, вступив до одного із професійно-технічних училищ Житомира, де здобув фах маляра-штукатура. Після закінчення строкової служби в армії, працював на будівництві.

Чоловік дуже любив власну професію, був справжнім віртуозом і майстром своєї справи. Його невтомні руки зводили різноманітні будівлі не лише в українських містах, а й за кордоном.

Повномасштабне вторгнення російської федерації застало Олександра Олійника в Ужгороді, на роботі. А вже за короткий час, у березні 2022-го, він став на захист України у лавах Збройних сил. Звідтоді пройшов чимало випробувань, але від самого початку служби і аж до свого останнього подиху був вірним Батьківщині і військовій присязі.

Життя солдата Олександра Олійника обірвалося поблизу населеного пункту Червонопопівка, що на Луганщині. Вічна Пам’ять і Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Олійника та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!