Бердичів

міська рада

Біля Меморіалу «Слава Героям!» відзначили День Українського Прапора та День Незалежності України (ФОТО)

DSC_0086-1

Біля Меморіалу «Слава Героям!» відзначили два головні свята української держави – День Українського Прапора та День Незалежності України. Участь у зібранні взяли міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, керівники міської та районної рад, народні обранці, представники духовенства, громадськість.

Свою незалежність українці відстоювали віками. У 1991 році, прийнявши Акт проголошення Незалежності України, наша нація відновила незалежність української держави. Тоталітарне радянське минуле пішло у небуття. Історичну справедливість було повернуто.

Але у 2014-му році терористичний режим знову пішов в атаку на Україну. Тепер уже у вигляді росії. Кожен із нас став жити з поняттями «фронт», «побратими», «волонтерство», «тил».

24 лютого 2022-го російська федерація з новою силою кинулася на Україну. А українці – з новою силою вступили у боротьбу з ворогом. Адже від діда-прадіда усклалося так що Незалежність – цінність, вища за життя. Цінність, яку потрібно відстоювати щодня. Від діда-прадіда кожен українець був і є свідомим того, що реалізовувати власні права та свободи можна, лише будучи вільними людьми.

І Захисники та Захисниці України, піднімаючи уверх синьо-жовтий прапор, крок за кроком витісняють агресора з землі, даної їм Богом. Воюють самовіддано, доблесно. Бо чітко розуміють: боряться навіть не за той чи інший населений пункт, не за ту чи іншу територію – боряться за життя цілої нації незламних.

Українці воюють з державою-терористом планетарного масштабу. Наша країна стала потужною фортецею миру, спокою та стабільності в усьому світі. І світ це добре усвідомлює. Світ підтверджує той факт, що Сили оборони України демонструють безприкладний героїзм, силу духу, мужність та професійність. Воюють за справедливість, а значить переможуть.

Учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих Захисників України скорботною хвилиною мовчання. До спільної молитви усіх запросив Благочинний Бердичівського округу ПЦУ протоієрей Євгеній Шимченко. Родинам загиблих Героїв-бердичівлян вручили портрети їхніх звитяжних синів, чоловіків, батьків. До підніжжя Меморіалу лягли живі квіти…

Кожен в Україні вірить у те, що славна Батьківщина під своїм національним стягом захистить власну Незалежність. Підтвердивши тим самим той факт, що у центрі української держави була, є й залишатиметься людина. А гідне місце самої України – у цивілізованій європейській спільноті.