Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0015-1

Сім проєктів рішень розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету. Два з них стосувалися сфери захисту дитячих прав. Так було схвалено рішення про встановлення піклування та призначення піклувальника, а також затверджено проєкт щодо переоформлення особових рахунків, надання тимчасової реєстрації та взяття на квартирний облік.

Члени виконкому затвердили акти комісії з обстеження зелених насаджень та склад комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна.

Окрім того, на засіданні затвердили висновок про вартість та переоцінку об’єкта комунальної власності бердичівської громади (об’єкт площею 79 м² за адресою: вул. Вінницька, 25). Одним із рішень членів виконкому було розірвано договір оренди комунального майна.

При виконавчому комітеті Бердичівської міської ради запрацює Координаційний центр підтримки цивільного населення. Центр виступатиме консультативно-дорадчим органом, що утворюється для підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройної російської агресії, зокрема внутрішньо-переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам.

На Центр також покладатиметься завдання забезпечення ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, правоохоронними та іншими державними органами, громадськими об’єднаннями, організаціями та установами, що залучають до своєї діяльності волонтерів, волонтерами, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій під час вирішення питань щодо соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню.