Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0017-2

12 проєктів рішень винесли на розгляд членів виконавчого комітету, засідання якого відбулося 11 серпня. Так, з-поміж іншого, було взято до відома інформацію про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку бердичівської громади за І півріччя 2023 року. Іншим своїм рішенням члени виконкому виділили матеріальну допомогу у розмірі 50,0 тис. грн. родині одного з загиблих Захисників України.

Також на засіданні призначили опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування, проголосували за створення комісії з розгляду відповідності паспорту маршруту регулярних спеціальних перевезень, погодили режими роботи окремих об’єктів (закладів) торгівлі.

Один із проєктів рішень, ухвалених членами виконавчого комітету, стосувався створення та організації мережі консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру. Такі пункти розташуються у Центрі надання адміністративних послуг, в МКВЖРЕП № 7 та у Скраглівському старостинському окрузі.

Окрім того, згідно рішення виконавчого комітету, створюється комісія з питань обстеження технічного стану комунального майна та внесено зміни до одного з попередніх рішень виконкому «Про затвердження структури, штатів Публічної бібліотеки з філіями Бердичівської міської територіальної громади».

Останні новини