Бердичів

міська рада

Віддав життя за Україну 36-річний мешканець Бердичева Михайло Толмачов

Толмачов_сайт

Різного віку й різного сімейного положення, різного статусу та статків, з різних регіонів України та з різними діалектами. Вони були такі різні – Захисники й Захисниці України, котрі віддали власні життя за те, аби зберегти життя української нації… Одне з того, що об’єднувало їх усіх без виключення – справжність. На полі бою, коли стоїш лицем до лиця зі смертю, любов до рідної землі й до людей, які на ній живуть, навряд чи зімітувати.

Ті, хто знали 36-річного Михайла Толмачова, так і кажуть: «Він був справжнім». Чорне сповіщення отримала родина нашого земляка: 18 серпня Михайла не стало – він помер від поранень.

Михайло Толмачов – уродженець Луганщини, дитинство провів на Бердичівщині – у Швайківці, а вже у більш дорослому віці мешкав у Бердичеві. Таких, як він, розповідають про Героя, називають «роботягами». За що б не брався, все підкорялося його рукам та вмінню. У різні часи працював вантажником, будівельником, майстром з дерев’яних виробів. Коли треба було виготовити дерев’яні сходи для оселі, люди радили звернутися до Михайла. Той ніколи не відмовляв і своєю роботою приносив до помешкань особливий затишок та вишуканість.

У 2014-му, з початком АТО, Михайло Толмачов побував у зоні бойових дій. 28 лютого 2022-го був мобілізований до лав ЗСУ: служив розвідником-стрільцем-снайпером у 1-й окремій бригаді спецпризначення ім. І. Богуна. До останнього подиху залишався вірним Україні та її народові. Вічна Пам’ять тобі і Шана, Герою. Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Михайла Толмачова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Михайлом Толмачовим відбудеться у понеділок 28 серпня.  

Заупокійне богослужіння за Українським Воїном розпочнеться о 10:00 у Храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира і Священномученика Йосафата УГКЦ (вул. Одеська, 19-а).

Об 11:00 з Михайлом Толмачовим прощатимуться у гарнізонному Будинку офіцерів.

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ! 🙏💙💛🇺🇦