Бердичів

міська рада

Вітання з днем народження приймає Почесний громадянин м. Бердичева Михайло Юр’єв

Юрєв

06 серпня свій 76-й день народження відзначає Михайло Юр’єв. Ім’я цієї людини нерозривно пов’язано з Бердичевом та з промисловим символом міста – заводом «Прогрес».

На «Прогресі» працював його батько, і по закінченні 1-ї школи Михайло вступив до місцевого машинобудівного технікуму. На завод прийшов у 1969-му, ставши до верстату у фільтропресовому цеху. Після того, як здобув вищу економічну освіту, Михайло Юр’єв у різні часи обіймав посади технолога, нормувальника, спочатку заступника, а потім – начальника відділу праці і зарплати. Зрештою, його було призначено заступником директора з виробництва. У 1986-му році Михайло Юр’єв стає генеральним директором «Прогресу».

Він зміг не лише зберегти потужне підприємство у важкі 90-ті, а й забезпечити зростання обсягів виробництва та реалізації продукції, пригадують у Бердичеві. Люди пов’язують це як з професійними якостями Юр’єва, так і з його людськими чеснотами. У цій людині, кажуть, дивним чином поєдналися талант і потенціал керівника з порядністю, відповідальністю, принциповістю, людяністю.

У 2005-му Михайлу Юр’єву присвоїли звання Почесного громадянина м. Бердичева, а через два роки він передав кермо керівника заводу. Не полишаючи при цьому жити його життям, жити життям рідного серцю міста та його людей. За це має шану від тисяч бердичівлян.

Многая літа імениннику зичать Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та вся бердичівська громада. Нехай Україна переможе у цій війні, до країни прийде мир, а з ним – відновлення й успіх. Здоров’я Вам, пане Михайле, життєвих сил, душевної гармонії та Господньої ласки