Бердичів

міська рада

День Незалежності України бердичівська культура і місцеві фінансисти відзначили прибиранням бульвару Лонського

изображение_viber_2023-08-24_11-30-53-126-1

Замість сцени та зали – бульвар Лонського, а замість мікрофонів, музичних інструментів, книжок, експонатів, приладдя для майстер-класів – граблі, віники, ряднини та мішки. Саме таким чином – прибиранням одного з символів бердичівської громади – вирішили привітати свою країну з її головним святом працівники місцевої галузі культури.

24 серпня колективи міського Палацу культури, музичної та художньої шкіл, Публічної бібліотеки з філіями та Музею історії м. Бердичева вийшли на маршрут «Гімназія № 1 – завод «Прогрес», аби зібрати опале листя, якого на цей час назбиралося чимало, повантажити його та вивезти.

Чисті міста, чисті села – чиста країна. Удари по ворогу мають наносити не лише на фронті, а охайні українські громади – чим не черговий гучний ляпас «немитій росії»? А заодно і щирий, непорожній подарунок до свята Батьківщині, яка самовіддано бореться за власне життя, за волю і за те, аби бути цивілізованою.

Дізнавшись про ініціативу представників культурної галузі, до них вирішили долучитися й представниці сфери фінансової: на прибирання бульвару Лонського вийшли фахівчині фінансового управління Бердичівської міської ради.

Третім у цій спільноті виступило МКП «Бердичівкомунсервіс», керівництво якого посприяло частиною прибирального приладдя і технікою для збирання й вивезення листя. Паралельно комунальники відвантажили та облаштували кілька лавок – біля 1-ї гімназії та біля стоматполіклініки і амбулаторії сімейної медицини на Богунській.  

Гаслом цьогорічного Дня Незалежності України оголосили «Незалежність. Доводимо щодня.» Отже, не лише на свята. Естафету від колег з культури та фінансів приймуть місцеві освітяни й медики. Кажуть, готові вийти на прибирання будь-коли і на будь-яку локацію.