Бердичів

міська рада

До Дня Незалежності України військові підрозділів ЗСУ влаштували у Бердичеві фізкультурно-оздоровчий захід

DSC_0196-1

Справжнє силове багатоборство відбулося на Центральному стадіоні Бердичева: до Дня Незалежності України військові підрозділів ЗСУ влаштували фізкультурно-оздоровчий захід. Разом із нашими земляками у боротьбу за звання кращих вступили Захисники України з Чуднова та Звягеля, а доповнили «силовий» склад учасників представники Райківської виправної колонії № 73.

Усіх їх з відкриттям змагань привітав міський голова Сергій Орлюк. Кожен з учасників заходу є прикладом мужності, сили та звитяги – для малих українців і для дорослих, зазначив, кожен вже заслужив звання найкращого для свого народу. На жаль, нині свій ґарт оборонці України демонструють при порожніх трибунах, і команд не настільки багато, як би того хотілося. Але все ще буде, переконаний Сергій Орлюк, і тоді люди вкотре зможуть пересвідчитися у тому, що Захисники України сильні й потужні не лише на фронті, а й у спорті.

Якщо минулого разу під час турніру силовики з’ясовували між собою суто футбольні стосунки, то цього разу вирішили вже обійтися без футболу, зате – з повним набором різного роду змагань.

Спочатку випробували свої сили у «греблі» на спеціальних тренажерах, далі піднімали 16-кілограмові гирі та присідали з вагою у 30 кг. Після короткого відпочинку учасників запросили повправлятися у стрибках зі скакалкою, віджати прес з вагою та пострибати з місця. Закінчилася офіційна частина заходу бігом на 800 м., а закріпили спортивне побратимство перетягуванням канату.

При таких навантаженнях і при такій спеці навіть найсильніші та найвитриваліші потребують паузи на перерву. Поки чоловіки відпочивали, невеличку концертну програму їм подарували артисти міського Палацу культури.

А ще наші військові змогли пересвідчитися у тому, що Бердичів має потужну легкоатлетичну школу, юні представниці й представники якої професійно долають будь-які дистанції – починаючи зі стометрівки і закінчуючи дистанцією у 400 м. Для зіркових оборонців виступили зіркові бердичівські бігуни – Вікторія Войтюк, Вікторія Скрипнік, Артем Гамоцький, Даніїл Маркевич, Крістіна Новарчук, Аліна Розовенко, Андрій Петрук та Сергій Шевчук (тренери – Олександр Гаврильчук та Юрій Кузик).

Щодо самих змагань, то протягом усіх етапів команди йшли практично ніздря в ніздрю. Кращими гирьовиками було визнано представників Чуднова, вони здобули лідерство і у стрибках на скакалці. У віджиманні пресу з вагою не виявилося рівних артилеристам 26 бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Ну а першість з решти видів змагальної програми записали за собою учасники команди «Спартан».

Тож, за підсумком змагань, почесне ІІІ місце на них здобули артилеристи, другими стали військові з Чуднова, а лаври переможців вибороли представники «Спартану».  

Останні новини