Бердичів

міська рада

Матеріальна допомога сім’ї загиблого Захисника України та захист дитячих прав: відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0020-6

Необхідність оперативно розглянути проєкт рішення про негайне відібрання дитини від матері стало причиною скликання виконавчого комітету. Попередньо фахівці склали акт проведення оцінки рівня безпеки дитини, було визначено, що для життя та здоров’я дитини існує загроза. Тож, розглянувши клопотання міської служби у справах дітей, члени виконкому вирішили відібрати дитину у матері. Готується позовна заява до суду про позбавлення батьківських прав. Дитину вирішено передати на виховання батькові.

Сфери захисту дитячих прав стосувалися ще три розглянуті на засіданні проєкти рішень. Так було визначено місце проживання малолітньої дитини, надано дозвіл на укладення договору щодо майна, право користування яким мають діти, та дозвіл на надання сімом дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

П’ятий проєкт рішення, розглянутий на засіданні, був пов’язаний з виділенням матеріальної допомоги. 50,0 тис. грн. отримає родина загиблого у зоні військових дій бердичівлянина-Захисника України.