Бердичів

міська рада

Нове покоління бердичівлян – у числі відзначених державою й областю з нагоди Міжнародного дня молоді

Дизайн-без-названия-3

З нагоди Міжнародного дня молоді в обласному центрі, у Домі української культури, відзначили обдарованих представників нового покоління Житомирщини.

Присутні на урочистому заході молоді люди уособлюють в собі прагнення до змін та руху вперед, і цей потужний поступ не в силах зупинити жодні перепони, зазначив у своєму виступі начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко. Керівник адміністрації подякував дівчатам та юнакам за їхні досягнення та наполегливість. Саме молодь, переконаний, давала й даватиме у майбутньому рішучий поштовх для історичних змін в Україні.

До числа відзначених на державному й обласному рівні увійшли й представниці бердичівської громади. Так за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху Сертифікат стипендіата Житомирської ОВА отримала кураторка молодіжно-волонтерського центру «М-Формація» Юлія Величук.

Подяки обласного управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту вручили Олені Шевченко та Ірині Солдатюк – за активну громадську позицію, патріотизм та волонтерську ініціативу. Олена мало не весь вільний час витрачає на плетіння маскувальних сіток для українських Захисників у складі волонтерського підрозділу «Мавки», що діє при Публічній бібліотеці бердичівської громади. Ірина – матір відомої багатьом у місті дівчинки Домініки. Ще зовсім юна художниця продає свої роботи, а виручені кошти спрямовує на допомогу ЗСУ. На підтримку армії від Домініки та Ірини у загальному було передано суму, що сягає десятків тисяч гривень.

Четверта у славному бердичівському «квартеті» – директорка Публічної бібліотеки, керівниця МВЦ «М-Формація» Тетяна Кущук. Віталій Бунечко вручив їй Подяку Міністерства молоді та спорту України – за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в Україні, національно-патріотичне виховання молоді та за відданість справі.

Останні новини