Бердичів

міська рада

Німецького благодійника Гюнтера Маасена нагороджено Почесною відзнакою «Честь і слава Бердичева»

1-4

Керівника благодійної організації «Святий Августин та друзі допомагають» Гюнтера Маасена нагороджено Почесною відзнакою Бердичівської міської ради «Честь і слава Бердичева». Відзнаку волонтеру та благодійнику з Німеччини вручив міський голова Сергій Орлюк.

На початку березня цього року пан Гюнтер разом з активістами зі «Святого Августина…», Сергієм Орлюком та депутатом міської ради Юрієм Ніколаєнком, котрий сприяв їхньому приїзду до Бердичева, відвідали міську лікарню. Метою візиту гостей було з’ясувати, якої допомоги потребують бердичівські медики.

Уже в травні Гюнтер Маасен передав закладу кувез для немовлят, призначений для виходжування слабких новонароджених, а в червні доставив до лікарні чергову допомогу – лапароскопічну стійку та інше устаткування.

Цього разу німецькі партнери приїхали до Бердичева, аби на власні очі переконатися, чи допомогла, так би мовити, на ділі їхня допомога. І якими ж були їхні емоції, коли у подарованому ними кувезі вони побачили немовля!..

Взагалі зміни у лікарні за той час, коли вони вперше у ній побували, очевидні, констатує пан Гюнтер, і особливу приємність викликає той факт, що медичні послуги у Бердичеві стали якіснішими у тому числі й завдяки праці, натхненню та добрим серцям звичайних громадян Німеччини.

«Святий Августин та друзі …» не зупиняються у своїй допомозі українським містам, каже Гюнтер Маасен: до населених пунктів, постраждалих від агресії росії, періодично вирушають багатотонні вантажі. Коли він розповідає співвітчизникам про вдячну реакцію українців, коли показує фото, ті щиро радіють, і така реакція стимулює їх братися за допомогу знову і знову.

Ось і приїзд до Бердичева, скоріш за все, не останній: у бесіді з Сергієм Орлюком Гюнтер Маасен попросив попрацювати над списком потреб бердичівської громади. Можливо, не всі з них вдасться задовольнити, та перелік слугуватиме чітким орієнтиром в їхній волонтерській роботі.

І він особисто, і безумовно вся громада сердечно вдячна пану Гюнтеру, його соратникам з організації та всім причетним громадянам Німеччини за увагу, турботу і за реальну ґрунтовну допомогу, зазначив Сергій Орлюк. Гюнтер Маасен, вважає, по праву заслужив на найвищу відзнаку бердичівської громади, і це – найменше, чим вона може віддячити йому, а в його особі – всім небайдужим німцям. Україна переможе, тому що на перемогу працюємо усі разом!