Бердичів

міська рада

#Плічопліч: Житомирщина продовжує працювати над відновленням села Трифонівка

Дизайн-без-названия-55

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

Заради того, щоб жителі селища могли повернутися у свої оселі до опалювального сезону, 40 будівельників з Житомирського регіону віддано працюють аби вчасно завершити будівництво.

Зауважимо, що загальний процес відновлення розділений на 3 напрямки:

-поточний ремонт 150 житлових будинків та 2 об’єктів соціальної інфраструктури;

поточний ремонт 6 житлових будинків та капітальний ремонт 1 об’єкта соціальної інфраструктури, включаючи благоустрій села.

нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 6 житлових будинків.

Роботи з відновлення пошкоджених об’єктів проводяться 3 підрядними організаціями:

ТОВ «Артхаус» (працюють по вул. Вільна та Степова) відновлюють 50 об’єктів. До роботи залучено 16 працівників (4 бригади).

Станом на 03 серпня 2023 замінено покрівлі на 3 об’єктах. У роботі 18 об’єктів.

ТОВ УК «Комфорт-Буд» (працюють по вул. Зелена): в роботі 51 об’єкт. До роботи залучено 12 працівників (3 бригади).

Станом на 03 серпня 2023 замінено покрівлі на 7 об’єктах (вул. Зелена), а також метелопластикові вікна й двері на 27 об’єктах. В роботі 2 об’єкти (заміна покрівель на будинках). Також завезено будматеріал для заміни покрівель ще на 4 об’єктах (вул. Зелена) та чергову партію металопластикових вікон і дверей для їх подальшої заміни.

ТОВ «ТПК «Центр-комплект» (працюють по вул. Миру, Зеленій та Підстанційній): відновлюють 57 об’єктів. До роботи залучено 12 працівників (3 бригади).

Станом на 03 серпня 2023 замінено покрівлі на 8 об’єктах (вул. Зелена, вул. Миру). Триває виготовлення вікон. У роботі 12 об’єктів (вул. Зелена та вул. Миру).

Ще 7 об’єктів знаходиться в роботі у ТОВ «Містобудування» (виготовлення технічних звітів та проектної документації).

#разомвідбудуємо

#плічопліч

#WeBuildUkraine

Останні новини