Бердичів

міська рада

Познайомитись та обговорити можливість майбутнього партнерства: у Бердичеві побували представники польського міста Плоцьк

1

Вони чули чимало хорошого про Бердичів, і ось, перебуваючи з офіційним візитом у Житомирі, вирішили відвідати стародавнє місто на Гнилоп’яті. У Бердичеві побували представники польського міста Плоцьк – Альберт Дина та Даніель Урбанскі, а також керівник БО Карітас-Плоцьк та представники житомирської благодійної організації «Разом до життя» Людмила Свобода та Павло Кучерчук. З цією організацією, як і з Житомирською міською радою, поляків пов’язують партнерські стосунки.

За браком часу, перебування гостей у Бердичеві виявилося не настільки тривалим, як планувалося, втім його вистачило на повноцінне спілкування з Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком, його заступницею Оленою Петрівською та керуючою справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Ларисою Котнюк.

Сторони обмінялися інформацією про громади, про те, чим і за рахунок чого живуть їхні міста, на що націлені стратегічно, що складає їхнє сьогодення. Загалом, підсумували, зустріч послугувала гарним стартом у процесі обговорення можливої співпраці, в якій зацікавлені як Плоцьк, так і Бердичів.

Останні новини