Бердичів

міська рада

Розпочався прийом заявок: 750 грантів – задля підтримки сталості і відновлення мікробізнесу

photo_2023-08-16_09-07-51-1024x512-1

Головна мета грантів – підтримати відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в інших регіонах України в умовах війни, що триває. Про це інформують у Житомирській ОВА.

В межах грантової програми підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 4 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення своєї господарської діяльності через три уповноважених банки: ОщадбанкПриватбанк та Банк Львів. Кошти мікрогранту можуть бути спрямовані на придбання обладнання, ремонт пошкоджених приміщень, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Хто може отримати грант?

Мікропідприємства, що:

  • мають до 9 працівників та річний дохід до 2 млн євро;
  • здійснюють свою діяльність за визначеними програмою мікрогрантів видами економічної діяльності, починаючи з 01.02.2021 або раніше;
  • мають позитивну кредитну історію;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримували міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01.02.2022.

Як взяти участь?

Заповнити заявку на порталі Дія. У заявці правильно вказати інформацію про показники діяльності підприємства до війни та під час бойових дій.

Визначити чіткі напрями використання коштів мікрогранту, які не можуть змінюватись під час їх подальшого фінансування.

Жодних розрахунків та бізнес-планів робити не потрібно. Рейтингова система Фонду розвитку підприємництва автоматично розрахує рейтинг та визначить переможців конкурсів.

Детальніше  на сторінці грантової хвилі https://microgrants.bdf.gov.ua