Бердичів

міська рада

Роман Петрук – бронзовий призер Всесвітньої літньої Універсіади “FISU World University Games”

Дизайн-без-названия-3

Бердичівська громада по праву може пишатися цьогорічними успіхами легкоатлетів-висотників на міжнародних аренах. Менш ніж місяць тому ми вітали Романа Петрука та його наставника – Заслуженого тренера України Сергія Шеремета – зі здобутою срібною медаллю на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді, який проходив у Фінляндії.
Наразі ж маємо ще одну приємну новину з-за кордону: Роман Петрук став бронзовим призером Всесвітньої літньої Універсіади “FISU World University Games”, яка з 28 липня по 08 серпня проходить у Китаї.

Незважаючи на те, що у день змагань Роман знаходився не у відмінній формі, проте він зумів сконцентруватися, визначити, з якої висоти краще розпочинати змагальний марафон, щоби даремно не витрачати сили та енергію, та, зрештою, скласти гідну конкуренцію у боротьбі за нагороди більш іменитим суперникам.   
Подолана висота у 220 см могла би дозволити бердичівлянину стати «срібним», але він використав більшу кількість спроб, ніж його опонент у секторі, і за підсумком став третім.

Тренер Сергій Шеремет задоволений досягненнями Романа Петрука у нинішньому сезоні: «Головне – це те, що закладений необхідний фундамент, у Роми є характер та воля до перемоги. Друге та третє місця на міжнародних змаганнях для 19-річного хлопця – це хороший результат для того, щоб у майбутньому дійти до чемпіонства».

Громада вітає Романа Петрука із здобутою бронзовою медаллю на Всесвітній літній Універсіаді. Бажаємо вдалого підкорення нових висот! Дякуємо Заслуженому тренеру України Сергію Шеремету за високі результати та піднесення спортивної слави України та Бердичева на міжнародному рівні.

Відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради

Останні новини