Бердичів

міська рада

#Стоп_шахрайство: будьте уважні при отриманні повідомлень про фінансову допомогу

Дизайн-без-названия-8

#стоп_шахрайство

✍️До #поліції із заявою про ошуканство звернулась 45-річна жителька #Вчорайшенської_громади. Жінка розповіла, що на мобільному телефоні відкрила сповіщення про нібито отримання грошової допомоги. Тож вона зателефонувала на короткий номер, запропонований у повідомленні. Після чого її онлайн-банкінг заблокувався. Наступне сповіщення вже було від фінансової установи: не про отримання виплати, а про зняття більше 9 тисяч гривень із заощаджень.

👮‍♂️👮‍♀️Нині поліцейські проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушення осіб.

‼️Водночас правоохоронці застерігають громадян: в шахрайських повідомленнях про надходження фінансової допомоги часто є посилання нібито на банківську сторінку. Однак, якщо перейти за лінком та увести дані, їх «зчитають» шахраї. Якщо ви не впевнені у тому, що отримали смс-повідомлення про реальну виплату, зателефонуйте до банку, щоб дізнатися всю інформацію.

✅Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом! Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим.

Бердичівський районний відділ поліції Житомирщини