Бердичів

міська рада

У рамках налагодження партнерських відносин литовський Алітус прийняв юних бердичівських футболістів

изображение_viber_2023-08-25_11-54-34-727-1

Поки дорослі налагоджують партнерські зв’язки, укладають Меморандуми про співпрацю та визначають напрямки, за якими можуть бути цікаві одне одному, малі та юні громадяни виступають, свого роду, одними з перших амбасадорів у цих відносинах.

Вчергове роль містка між містами й країнами виконали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи м. Бердичева. Наші земляки, очолювані тренером-викладачем Володимиром Креденцером, перебувають нині у литовському Алітусі на учбово-тренувальних зборах.

Бердичевом та Алітусом вже зроблено перші кроки зі співпраці між собою. Так, зокрема, під час візиту до Бердичева литовці констатували, що їхнє місто зацікавлене у розширенні кількості партнерів з України, у вибудовуванні економічних, соціальних, культурних та спортивних зв’язків. Триває відпрацювання Меморандуму про співпрацю та партнерство.

А поки що бердичівські хлопчаки набувають змагальний досвід, дізнаються про те, як працює литовська школа футболу. А разом із тим – гуляють містом, відпочивають, розважаються, знайомляться з новими для себе людьми.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та спортивна громадськість Бердичева сердечно дякують колегам з Алітуса за гостинність і за теплий прийом. Для громад обох міст, не сумніваються, такі відносини принесуть ефективний результат для подальшого розвитку.