Бердичів

міська рада

У 25 років Герой навіки. Звільняючи Україну від рашистів, геройськи загинув бердичівлянин Микола Бульба.

Бульба_сайт

Тим, хто розв’язав війну проти України, тим, хто підтримує її будь-яким чином, не буде прощення ні на землі, ні на небі. Тут, на землі, їх справедливо карає звитяжне українське військо – за забрані життя побратимів й мирних українців, за руйнування, за випалені вщент території, за випалені вщент серця матерів, батьків, дружин, дітей, котрі втратили найдорожчих, найближчих для себе людей.

Бердичівська громада – у невимовному сумі… Надійшла трагічна звістка про загибель Миколи Бульби – молодого й повного сил Захисника України.

Народився Микола у Бердичеві. Навчався у 4-й та у 1-й школах. По закінченні навчання вступив до місцевого коледжу промисловості, економіки та права на спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». Спеціальність обирав свідомо, не для «відчепного», і, коли вирішив здобувати вищу освіту, програмуванню не зрадив, обравши Київський національний університет будівництва і архітектури. Бачив бо за інформаційними технологіями майбутнє, а себе – одним з його будівничих…

Сталося інакше. 17 березня 2022 року айтішник Микола Бульба став Воїном-Добровольцем. Красивим, немов з картини. Сильним зовні і за духом. Рішучим і непохитним. Мужнім і доблесним. Ним неможливо було не замилуватися, ним пишалися не лише рідні, а й усі, хто знав хлопця особисто, усі, хто знав його батьків. Ще кілька днів тому, усі вони від душі раділи Миколиному ювілею – йому виповнилося 25 років…

14 серпня назавжди стане чорним днем в його родині, в усій бердичівській громаді: цього дня головний сержант-командир гармати артилерійського взводу 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ Микола Бульба геройськи загинув у бою, що точився на одному з напрямків у Запорізькій області. Наш славний земляк вирушив у засвіти, до останньої миті свого земного життя залишаючись вірним Україні та її народові. Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Миколи Бульби та щиро співчувають його близьким і рідним. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини