Бердичів

міська рада

Фінансово підтримали ЗСУ, хворих мешканців громади, поліцію, заклади освіти та галузь ЖКГ – позачергова сесія Бердичівської міської ради

DSC_0035-8

38-му позачергову сесію відпрацювали депутати Бердичівської міської ради. Перший розглянутий ними проєкт рішення стосувався виділення матеріальної допомоги землякам, котрі потребують невідкладного та/або оперативного лікування хвороби. У загальному сума допомоги складе 52,0 тис. грн. Отримають її одинадцять жителів громади.

Низка проєктів, що їх розглянули та ухвалили народні обранці, стосувалася Програм підтримки та матеріально-технічного забезпечення підрозділів ЗСУ та добровольчих формувань.

500,0 тис. грн. спрямує громада на капітальний ремонт покрівлі адмінбудинку райвідділу поліції, згідно листа керівництва відділу щодо виділення допомоги та відповідно до діючого законодавства.

Припис від ДСНС України мають виконати у місцевих закладах загальної середньої освіти – просочити дерев’яні конструкції вогнезахисним матеріалом. Про це присутніх на сесії інформувала начальниця управління Валентина Адаменко. Окрім того, на кожному поверсі кожної школи повинні бути у наявності вогнегасники. З бюджету громади на ці цілі виділять:

  • 2,155 млн. грн. – на обробку конструкцій;
  • 96,0 тис. грн. – на придбання вогнегасників.

Зміни внесли і до Програми розвитку ЖКГ та благоустрою. Так з метою придбання щебенево-піщаної суміші для профілювання на вулицях дорожнього покриття з підсипкою занижених місць виділять 2,5 млн. грн.

21,323 млн. грн. буде направлено на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж по вул. Шевченка. Кошти виділять, згідно розробленої проєктної документації та на підставі листа МКП «Бердичівводоканал». Директор підприємства Костянтин Анучін ознайомив депутатів зі схемою робіт.

У зв’язку з ухваленням вищевказаних проєктів було внесено відповідні зміни до бюджету Бердичівської міської ТГ на 2023 рік.

Останні новини