Бердичів

міська рада

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю придбав кабіну для підвісної терапії та пристрій MOTOmed

DSC_0034-2

Сергій Орлюк відвідав КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю». Мета – ознайомитися з новими придбаннями установи, здійсненими за рахунок виділених з бюджету громади коштів.

За інформацією керівниці Центру Тетяни Осадчук, кошти спрямували на закупівлю Кабіни для підвісної терапії (вартість – 210 761 грн.) та пристрою MOTOmed gracile 12 (вартість – 367 598 грн). Призначення кабіни – проведення індивідуальної кінезітерапії за методом підвісної та блокової терапії. Що, у свою чергу, допомагає розвантажити й розслабити різні групи м’язів, або ж навпаки – ефективно їх навантажити.

Підвісна система навантаження опорно-рухового апарату сприяє відновленню амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшенню їхньої сили, покращенню балансу та розвитку координації рухів. Система дає можливість проводити низку активних вправ та процедур. Служить для індивідуальних активних вправ – з підвішуванням, з підтримкою, з дозованим опором, а також – для проміжного натягу.

Використовується така кабіна при захворюваннях опорно-рухового апарату, хребта та суглобів, при функціональних порушеннях ОРА, захворюваннях і травмах головного та спинного мозку з руховими порушеннями, під час силових та ігрових видів спорту, у фітнесі.

Пристрій MOTOmed призначений для активно-пасивної реабілітації та розробки кінцівок для дітей, зростом не менше 90 см з неврологічними та ортопедичними захворюваннями, з порушеннями ходьби та обмеженою моторикою ніг або рук. Пристрій оснащений новітніми комп’ютерними технологіями і, за твердженням виробників, пропонує безкомпромісну німецьку якість.

Нове обладнання розширить спектр послуг, що їх надають у Центрі, та сприятиме покращенню їхньої якості, вважає Сергій Орлюк. Водночас міський голова звернув увагу керівництва установи на необхідність більш активно працювати над залученням грантових коштів. Це, на його думку, дасть можливість Центру не зупинятися у розвитку своєї діяльності і разом з тим – відчутно зменшити навантаження на бюджет громади.

Останні новини