Бердичів

міська рада

Черговий результат налагодження Бердичевом міжнародного співробітництва: громада отримала машину «швидкої» від Мазовецького воєводства

изображение_viber_2023-08-23_18-19-31-633-2

Курс на утворення партнерських зв’язків із закордонними містами та налагодження міжнародного співробітництва, взятий у Бердичеві, приніс черговий результат. Днями у Польщі відбулася передача двох автомобілів швидкої допомоги від Мазовецького воєводства українським громадам – Бердичеву та Бродам.

Не можна забувати про те, що українські друзі, атаковані росією, воюють та захищають свою країну, тому поляки, наскільки це можливо, й передають до України «швидкі», різного роду обладнання та засоби, що мають врятувати здоров’я й життя тих, хто цього потребує, зазначив, передаючи допомогу, Маршалек Мазовецького воєводства пан Адам Струзик.

Обидві автівки – спеціалізовані та після відповідного техогляду повністю працездатні, запевняє, у свою чергу, членкиня правління Мазовецького воєводства пані Яніна Єва Ожеловська. Вони оснащені медичним обладнанням та апаратурою, необхідними для проведення спеціальних рятувальних робіт із метою підтримання основних життєвих функцій:

  • Ношами;
  • Дефібрилятором із кардіомонітором;
  • Респіратором;
  • Портативним електричним всмоктувачем.

За сталу підтримку й допомогу від друзів із Польщі у скрутні для України часи подякував представникам воєводства депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко. Кожен подібний подарунок, зазначив, є суттєвим внеском у підвищення якості надання медичних послуг. А це – врятовані життя тих, кому працювати на перемогу Україну та відновлювати її після настання переможного миру.

У Бердичеві «швидку» приймали міський голова Сергій Орлюк та директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Наталія Хорошун. Вони по достоїнству оцінили той факт, що вже традиційно автомобіль від польської сторони не прибуває оснащеним виключно відповідним обладнанням. Ось і цього разу автівку, з-поміж іншого, наповнили захисними костюмами й  рукавицями, дезінфікуючими засобами, шприцами й голками, родильними комплектами, постільною білизною, катетерами тощо.    

Вагомий внесок Мазовецького воєводства у зміцнення життєдіяльності України заслуговує на велику подяку – від нього особисто і від всієї багатотисячної бердичівської громади, зазначає Сергій Орлюк. Успішні кроки у розвитку міжнародного співробітництва, готовність польських та, взагалі, європейських міст зав’язувати партнерські зв’язки з Бердичевом свідчать про те, що і бердичівська громада, і вся Україна рухаються правильним шляхом у своєму розвитку. Стримуючи потужного ворога та надаючи йому нищівних ударів, українці здобувають гідне місце у цивілізованій європейській та світовій спільнотах.