Бердичів

міська рада

24 серпня представники різних конфесій бердичівської громади молилися за Перемогу та мир в Україні

изображение_viber_2023-08-24_21-24-32-350-1

У бердичівській громаді відгукнулися на ініціативу провести 24 серпня у пості та молитвах: у церквах та костелах представники різних конфесій – православних, греко- та римсько-католицьких, протестантських – молили Господа про Перемогу та мир в Україні.

У часи страшної війни, сповідуючи християнські цінності, українці розуміють важливість єдності та відкритості сердець Богові. У силу щирої молитви як одного з видів потужної зброї вірять на фронті, вірять у тилу. І те, що Україна протягом всього часу протистояння з ворожою навалою дає гідну відсіч, вважають, є результатом дії, у тому числі, і цієї зброї.

Ось і 24 серпня священики та пресвітери бердичівської громади разом із прихожанами просили у Бога, насамперед, про справедливий переможний мир в Україні. Аби Господь зміцнив дух наших звитяжних оборонців, аби захистив їхні життя, їхні душі. Всевишній має відгукнутися на прохання зберегти життя мирних українців, його допомоги чекають ті, хто вимушений був залишити рідні домівки, рятуючись від смерті, ті, хто ховав рідних та сусідів у наспіх виритих імпровізованих могилах. Віряни громади просять у Господа про звільнення українських полонених та про зцілення поранених Героїв. Просять дати сили у відновленні важкопораненої України. Просять душевних сил та мудрості. Аби якомога більше співвітчизників прийняли Бога до свого серця.   

Участь у службах, а також у спільній міжконфесійній молитві взяв Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. За його переконанням, лише будучи єдиним, народ України одержить перемогу над агресоркою росією. Єдиним всередині себе, єдиним зі своїм славним військом, єдиним з Господом. Бог – на боці справедливості, за ним – непоборна сила, разом з ним переможемо.     

Останні новини