Бердичів

міська рада

Близько 1 млрд гривень виділять на відновлення житла і соціальної інфраструктури Харківщини. Понад 700 тисяч євро – для відбудови закладів освіти Одеси.

зз

За результатами Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, присвяченому Харківщини, радник заступника керівника Офісу Президента Олексій Рябикін розповів про подальші плани щодо відбудови Харківщини.

Зокрема йдеться про відновлення житла та соціальної інфраструктури перед початком морозів. Про це Олексій Рябикін повідомив в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

За його словами, це будуть першочергові об’єкти, які потрібно відновити до настання сезонних холодів, аби необхідні там об’єкти соціальної інфраструктури змогли повноцінно відновити роботу.

Іноземні партнери виділили понад 700 тисяч євро для відбудови закладів освіти Одеси

Регіональний офіс міжнародного співробітництва в Одеській області підбив підсумки діяльності за перші три місяці роботи.

Офіс створено в червні 2023 року для комунікації та координації з регіонами-партнерами, містами-побратимами та міжнародними донорськими організаціями.

Як зазначив під час брифінгу у одеському “Медіацентрі Україна” заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Роман Григоришин, серед головних досягнень одеської установи – встановлення співробітництва з німецьким містом Бремен.

Більше читайте на сайті Конгресу:

Останні новини