Бердичів

міська рада

Вони стали одними з символів незламності у незламній Україні: своє професійне свято відзначають бердичівські рятувальники

DSC_0277-1

Коли щодня віддаєшся обраній справі не заради відзнак і нагород, а щоби врятувати людські життя й надбання своєї країни… Коли твоя країна незламна, тому що незламний ти і ті, хто пліч-о-пліч із тобою… Коли гаслом не лише твоєї професії, а вже твоїм особистим стає «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»…

17 вересня у Бердичеві вшановують місцевих рятувальників. Разом із колегами в усій Україні своє професійне свято відзначають працівники Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області. Високу оцінку роботі колективу, очолюваному Володимиром Рейком, дає обласне керівництво. Бердичівські рятувальники, констатує, завжди у постійній готовності прийти на допомогу тим, хто невідкладно її потребує. Вони мужні, самовіддані, витривалі. Разом із ними українці здолають усі труднощі та прийдуть до Перемоги.

У числі почесних гостей урочистого дійства – міський голова Сергій Орлюк, представники депутатського корпусу на чолі з народним депутатом України Богданом Кицаком, 1-й заступник начальника ГУ ДСНС України у Житомирській області Олег Шахрай, керівники Бердичівського району та ОТГ Бердичівщини, артисти міського Палацу культури. У вітальних промовах згадується високий професіоналізм працівників районного управління ДСНС України та сумлінне ставлення до виконання різного спектру обов’язків. Вони завжди перші – там де пожежі й аварії, там, де стихійне лихо чи де знайдено боєприпаси, коли треба терміново врятувати потопаючого чи витягти постраждалого з понівеченої у ДТП автівки.

За відданість справі, фаховість та людяність від імені усієї бердичівської громади дякує рятувальникам Сергій Орлюк. У часи війни їхня відповідальність, констатує, зростає на порядки, і, як уже доведено, колектив управління гідно виконує усі покладені на нього завдання. Громада вірить у своїх рятувальників – сильних та впевнених у собі.

Вірить у таких, як водій 39 ДПРП Віталій Бранденбург, командир відділення 9 ДПРЧ Руслан Гаврилюк, головний фахівець відділу ЦЗ Олександр Охрімець, пожежник-рятувальник 9 ДПРЧ Роман Романов. За це – Почесні Грамоти Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету. У числі відзначених Сергієм Орлюком та громадою також фахівець з організації реагування на надзвичайні ситуації Ігор Савін, начальник караулу 4 ДПРЧ Микола Щербаков та командир відділення 9 ДПРЧ Олег Янович.