Бердичів

міська рада

Всесвітній день туризму у Бердичеві відзначили екскурсією містом

FB_IMG_1695879795867-1

27 вересня всі охочі могли взяти участь в екскурсії Бердичевом. Захід було організовано з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Головний спеціаліст відділу культури Бердичівської міської ради Олексій Побережний розповів про найцікавіші сторінки історії міста від першої згадки і до сьогодення. Протягом трьох годин учасники пройшли два кілометри центральною історичною частиною Бердичева.

Розповідь почалася біля колишнього Комерційного училища. Присутні почули про головні фактори зростання міста  у XIX столітті: трансконтинентальний телеграф, дирижабль, конку та торгівельний потенціал.

Подорож крізь віки включала в себе розповідь про видатних постатей української державності, доля яких пов’язана з Бердичевом. Учасники відвідали релігійні осередки християнства: костел святої Варвари та Кляштор Босих кармелітів. Актуальним стало проведення паралелей між періодом національно-визвольної революції 1917 – 1921 років, Другої світової та сьогоднішньою війною проти московських окупантів.

Серед тих, хто виявив бажання взяти участь в екскурсії, були мешканці Маріуполя, Бахмута, інших міст півдня та сходу України. Завершення події у бердичівській фортеці супроводжувалося душевним спілкуванням між учасниками.

Детальніше про туристичні місця та заклади у Бердичеві дивіться в розділі «Туризм» на Офіційному сайті Бердичівської міської ради: https://travel.berdychiv-rada.gov.ua/

Відділ культури Бердичівської міської ради