Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

Дизайн-без-названия-1-1

18 проєктів рішень винесли на розгляд членів виконавчого комітету. Частина з них стосувалася сфери захисту прав дітей. Так рішенням виконкому було встановлено піклування й опіка та призначено, відповідно, піклувальника та опікуна. Окремим проєктом 15 особам надали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Ще одне рішення виконавчого комітету стосувалося визначення місця проживання дитини.

50,0 тис. грн. в якості матеріальної допомоги отримає сім’я загиблого Захисника України. Затверджено висновок про вартість та переоцінку майна об’єкта комунальної власності бердичівської громади. Достроково припинено два договори оренди майна комунальної власності бердичівської громади. Схвалили на засіданні проєкт рішення щодо підготовки та проведення приписки громадян України 2007-го року народження до призовної дільниці Бердичівського РТЦК та СП та медогляду юнаків 2008-2009 років народження.

З-поміж іншого, три проєкти рішення, що їх розглянули члени виконавчого комітету, були пов’язані з погодженням надання згоди на здійснення капітальних ремонтів за рахунок орендарів. Два з них члени виконкому схвалили, а третій (він стосувався ремонту у нежитлових приміщеннях за адресою: вул. Європейська, 30/2) відклали на доопрацювання. Причина – з приводу будівлі за даною адресою, існують рекомендації постійної депутатської бюджетної комісії.