Бердичів

міська рада

Відбулося обговорення проєкту реконструкції реабілітаційного відділення на базі міської лікарні

DSC_0002-4

Міський голова Сергій Орлюк, секретар міської ради Богдан Коляда, фахівці міської ради та керівництво Бердичівської міської лікарні зустрілися з представником проєктної організації, яка займатиметься реконструкцією реабілітаційного відділення.

Міська лікарня у Бердичеві має статус кластерної, що, з-поміж іншого, передбачає обов’язкову наявність такого відділення. Разом із тим, необхідність у ньому, значною мірою, викликана війною в країні: велика кількість українських Захисників та Захисниць потребує й потребуватиме реабілітаційної допомоги. Послугами відділення зможуть скористатися й цивільні – зокрема, ті, котрі перенесли інсульт.

Реабілітаційне відділення розташується у лікарні поруч із відділенням неврології. Попередньо передбачається, що розраховано воно буде на 30 ліжок. Окрему залу заповнять тренажери та обладнання, необхідне для відновлення рухових функцій. У відділенні працюватимуть фізіотерапевтичні кабінети. Щодо персоналу, то його складатимуть фізичні терапевти, фахівці з фізичної та реабілітаційної медицини, психологи та/або психотерапевти, ерготерапевт, логопед, помічники лікарів.

Окрім самого проєкту, на зустрічі обговорили необхідність участі у грантовій діяльності, що має сприяти підвищенню рівня надання реабілітаційних послуг.

На черзі – підписання договору з проєктантами, після чого можна буде приступати до реконструкції.