Бердичів

міська рада

Віддано захищаючи Україну, геройськи загинув 40-річний бердичівлянин Юрій Ярошинський

Ярошинський_сайт

Навічно Герой… Навічно 40… На щиті повертається до рідного Бердичева Юрій Ярошинський. 20 вересня наш земляк геройськи загинув в одному з боїв, що точаться на Запорізькому напрямку. Загинув, як справжній Воїн, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі на вірність українському народу.

Народився Юрій у Хажині, але життя міцно пов’язало його з сусіднім Бердичевом. Тут він навчався у 12-й школі, тут пішов освоювати спеціальність муляра до ПТУ № 3. Працював на різних підприємствах, у різних містах – там, де були потрібні вмілі руки, досвід, вправність, знання, відповідальність.

Юрія Ярошинського мобілізували у грудні 2022-го. Спочатку він відточував бойову майстерність у навчальному центрі, потім ніс службу у військових частинах. Остання – 117 окрема механізована бригада, де солдат Ярошинський служив стрільцем-санітаром.

Кажуть, на війні немає неважливих посад, але стрілець-санітар – то посада з особливим ступенем відповідальності. Ти маєш розшукати поранених на полі бою, надати їм невідкладну допомогу, причому, все виконати так, аби максимально захистити поранених. Що вже казати про те, що не дивлячись на надскладні умови, твоя допомога має бути якісною. Покладені на нього завдання Юрій Ярошинський завжди виконував належним чином. Гідним Захисником України показав себе й в останньому бою.

Вічна Пам ‘ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Юрія Ярошинського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!