Бердичів

міська рада

Війна з рашистами забрала життя 20-річного Захисника України Олександра Регети

Регета_сайт

Ніколи сучасне покоління українців, їхні діти та онуки не змиряться з наміром їх поневолити. Ніколи не пробачать вони росії її прагнення винищити мільйони громадян мирної, незалежної, єдиної України. Ніколи не вгамується біль втрат в українських сім’ях. Болітиме за славними оборонцями, котрі пішли у засвіти. Болітиме за мирними мешканцями міст та сіл, життя яких забрали ворожі обстріли.

Одним із тих, кого вічно пам’ятатиме бердичівська громада, буде Олександр Регета. Його життя обірвалося 03 вересня, на Харківщині.

Олександр – корінний бердичівлянин, цьогоріч йому виповнилося лише 20 років. Навчався у 7-й школі, потім вступив до місцевого будівельного ліцею – на спеціальність муляра.

Стати досвідченим будівельником хлопцеві завадила війна. Після мобілізації, пройшовши навчання військовій майстерності, Олександр потрапив до однієї з військових частин ЗСУ, в якій ніс службу на посаді навідника роти спецпризначення. Сумлінно ставився до виконання покладених на нього обов’язків, був мужнім та стійким воїном.

А головне – понад усе прагнув вигнати окупантів з рідної України. Щоби разом із десятками мільйонів співвітчизників жити у мирі та добробуті, щоби будувати нові споруди і нову країну. Зі свого боку, він зробив для цього, що міг. Відтепер Олександрову справу продовжуватимуть його побратими, звитяжні українські Захисники й Захисниці. Вічна Пам’ять та Шана тобі, земляче! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Регети та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Олександром Регетою відбудеться у середу 06 вересня.

Заупокійне богослужіння за Українським Воїном розпочнеться о 10:00 у храмі Преображення Господнього ПЦУ (вул. Червона, 28а).

Об 11:00 з Олександром Регетою прощатимуться у гарнізонному Будинку офіцерів (вул. Є. Старікова, 17).

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ!🙏💙 💛 🇺🇦

Останні новини