Бердичів

міська рада

Вітання з прийдешнім професійним святом приймав колектив Бердичівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів

DSC_0079-2

Другої неділі вересня своє професійне свято відзначають працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З нагоди цієї події почесні гості завітали до Бердичівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів.

Цих людей сміливо можна назвати героями, адже, сумлінно та якісно виконавши усі поставлені завдання, вони сприяли тому, що надскладний опалювальний сезон 2022-23 рр. на Бердичівщині пережили гідно. Україна не зламалася перед труднощами у тому числі й завдяки газовикам, котрі кожен на своєму місці спрацювали на «відмінно».

Представники газової промисловості – незамінна цеглина у фундаменті промислового комплексу країни, вони – одна з основ належної життєдіяльності всього великого господарства української держави. Безперебійність та надійність їхньої роботи – запорука того, що в оселях людей буде тепло, а значить життя триватиме й Україна наближатиме заповітну Перемогу.

Про все це говорили присутні на урочистому зібранні Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, директорка з управління персоналом ТОВ «Оператор ГТС України» Юлія Чермазович, депутат Бердичівської міської ради Юрій Ніколаєнко, начальник Бердичівського ЛВУМГ Валерій Лохман.

Місцеві газовики стали одними з перших, хто з початком повномасштабної агресії росії зміцнив оборонну систему Бердичева. Завдяки їхній чіткій та злагодженій роботі, громада не губила впевненості у тому, що вдома буде тепло. За це, за переконанням Сергія Орлюка, колектив ЛВУМГ заслуговує на щиру вдячність від десятків тисяч мешканців міста та району. Якщо енергетиків вважають «нервами» України, то газовики – її «судини».

Україна переможе й житиме, впевнений міський голова. Завдяки, з-поміж іншого, тим працівникам галузі, котрі на фронті звільняють Батьківщину від рашистів, завдяки тим їхнім колегам, які забезпечують надійну роботу газотранспортної системи у тилу. Завдяки таким фахівцям, як Валерій Доманський. За сумлінне виконання своїх обов’язків диспетчер з транспортування газу лінійної виробничо-диспетчерської служби Бердичівського ЛВУМГ був відзначений Грамотою Бердичівської міської ради.   

Останні новини