Бердичів

міська рада

Вітання з професійними святом приймає колектив Бердичівського лісового господарства

DSC_0001-7

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та керівники Бердичівського району завітали до колективу філії Бердичівського лісового господарства ДП «Ліси України», аби привітати з професійним святом – Днем працівників лісу.

Як зазначив у своєму виступі директор філії Олександр Мудревський, сьогодні підприємства великого лісового господарства України знаходяться на етапі реформування. Подібний шлях, зауважують керівники галузі, низка європейських країн пройшла ще років 10 тому, і, як показав результат, реформи були потрібні.

У ДП «Ліси України», звернув увагу Олександр Мудревський, націлені на те, аби підняти імідж лісівника, що останнім часом зазнав певних втрат. Робота майстра лісу здавна була у шані серед людей, і нині є мета відновити до неї повагу та довіру суспільства. Працювати у лісі завжди було нелегко, що вже казати, коли у країні точиться війна. Сьогодні, зі слів директора філії, лише зі столичного офісу на фронт вирушило понад 500 спеціалістів, по усій галузі ця цифра становить близько 7,0 тис. осіб.

Час, коли у лісовому господарстві працювали цілими династіями, схоже, минає, констатує Олександр Мудревський. Далеко не вся молодь з дипломами прагне йти на роботу до лісу, і знайти фахівця з необхідним набором знань та досвіду важко. Але, тим не менш, галузь працює, підприємства сплачують працівникам заробітну плату, поповнюють податками бюджети, активно допомагають Збройним Силам України.

Усім причетним до лісового господарства подякував за їхню роботу Сергій Орлюк. За відданість, за те, що, не дивлячись на війну, залишилися у себе вдома, за те, що допомагати військовим почали з перших днів широкомасштабного вторгнення росіян. Окремої подяки, на думку міського голови, заслуговують ті представники галузі, котрі зі зброєю у руках захищають Україну від ворога, їхні сім’ї, які чекають на повернення своїх найближчих.

За сумлінну працю задля розвитку вітчизняної лісової галузі Подяками Бердичівської міської ради було відзначено інженера із застосування комп’ютерів Оксану Ковбасюк, спеціалістку з антикорупційної діяльності Наталію Мохову та бухгалтерку ІІ категорії Марію Семітко.