Бердичів

міська рада

До Дня усиновлення: великі серця в обіймах тепла і музики

DSC_0289-2

Мабуть, невипадково цей день – День усиновлення – співпадає у часі з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Люди не можуть жити без віри й милосердя, без надії й великодушності, без любові й відданості. Усі ці чесноти стають невід’ємною частиною українських родин, в яких, так судилося долею, діти, котрі були позбавлені любові й турботи біологічних батьків, знайшли нових люблячих маму й тата.

Про людей, котрі заслуговують на особливу шану й повагу суспільства через те, що по-новому вселили у дитячі серця ті самі віру, надію й любов, говорили під час мистецького вечора у Бердичівській музичній школі.

У ролі слухачів – усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки бердичівської громади. Ті, хто вирішили відкрити свої серця і двері своїх домівок дітворі, яка мала зростати без батьківського тепла. За кожною такою дитиною мав бути написаний свій життєвий сценарій, зазначають ведучі заходу. Не надто оптимістичний, скоріш за все, і не надто щасливий. Та ось з’явилися ті, котрі вирішили поламати цей сценарій, піти наперекір тому, що вже почала писати доля. Своїм «новим» синам та донькам вони беззастережно передали все те краще, що мали всередині та навколо себе – тепло та ніжність душ, життєву мудрість, знання та частинку досвіду, благополуччя. І те, без чого неможливо повноцінно жити у цьому світі – любов.

У музичній школі вірять у те, що пройдуть роки, і діти, котрим присутні у залі дорослі подарували віру, надію та любов, повернуть її сторицею, ставши надійною підтримкою й опорою.

Дяка Господові та Збройним Силам України за те, що дали можливість ось так зустрітися, поспілкуватися та подякувати батькам за благородство та милість їхніх сердець. За переконанням заступниці міського голови Олени Петрівської, ті, хто взяли на себе місію робити щасливими дітей, заслуговують на особливу вдячність. Низький уклін їм за те, що дівчатка та хлопчики зростають у благополучних, дружніх родинах в увазі, турботі, любові.

До Дня усиновлення колектив музичної школи підготував для запрошених невеличку концертну програму, а міський голова Сергій Орлюк від всієї громади – солодкі подарунки.   

Останні новини