Бердичів

міська рада

Завдячуючи життям та дякуючи від самого серця: Центральна площа Бердичева відзначила День Захисників і Захисниць України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

DSC_0052-5

Мирною, життєдайною, яскравою та велелюдною зустрічає Центральна площа Бердичева День Захисників і Захисниць України. Наче демонструючи: «Ось за такі міста й села, за таку Україну не на життя, а на смерть б’ються з ворогом наші хлопці й дівчата. Щоби люди працювали й відпочивали, не боячись ракетних атак та звірств окупантів. Щоби однією великою родиною – у світлому настрої, творчо й від душі».

Колективи шкіл та дитячих садків разом із представниками закладів культури та спорту наповнили Центральну усім необхідним, аби мешканці й гості міста могли насичено і в задоволення провести суботній вихідний. Патріотичні фотозони сусідили з фотовиставками, вирували спортивні розваги, одна за одною змінювалися концертні програми Центру позашкілля, музичної школи та міського Палацу культури.

Охочі могли взяти участь у майстер-класах з виготовлення патріотичних сувенірів та оберегів, а також у різних цікавинках від Публічної бібліотеки з філіями, художньої школи, «разумковців», дитсадків, ліцеїв та гімназій. На повну працювало містечко атракціонів. І все це відбувалося посеред масштабного благодійного ярмарку, на який освітяни й працівники від культури вийшли із тим найкращим, що сотворили їхні золоті руки, вишуканий смак, натхнення, душевний неспокій та невгамовна енергія.

Зібрані на ярмарку кошти вирішено спрямувати на підтримку 139-го батальйону Сил ТРО.

Бердичівська громада дякує оборонцям України за життя і запевняє: ми разом, ми єдині – народ та його військо. Разом боротимемося з рашистами, разом переможемо!